Opinie. Sesja rodzinna Warszawa — Fotograf pedagog — Kinga Dietrich

Paula

Z całego serca polecam sesje u Kingi! Od pierwszych chwil stworzyła bardzo ciepłą i swobodną atmosferę, dzięki której zarówno my jak i Mała, czuliśmy się komfortowo przed obiektywem. Kinga ma wyjątkowe podejście do dzieci, co doskonale widać na zdjęciach.
Efektem są przepiękne, kameralne kadry pełne emocji i autentycznych momentów. To wspaniała pamiątka dla naszej rodziny, do której będziemy wracać przez lata. Jesteśmy zachwyceni efektem i już wiemy, że takie sesje będą naszą coroczną tradycją. Dziękujemy!

Opinie. Sesja rodzinna Warszawa — Fotograf pedagog — Kinga Dietrich

Monika

Pani Kinga jest super miła i profesjonalna osoba. Martwiłam się że mój syn będzie tak stremowany że jedyne co zobaczymy to płacz, a tu miła niespodzianka - Pani Kinga stworzyła tak przyjazna atmosferę, że synek szybko pokazał jaki z niego model. W efekcie mamy wspaniałe zdjęcia i cudowną pamiątkę. Polecam Panią Kingę i jej usługi!

Opinie. Sesja rodzinna Warszawa — Fotograf pedagog — Kinga Dietrich

Joanna

Atmosfera w czasie sesji była tak fajna, że nie czułam się skrępowana - najzwyczajniej w świecie bawiłam się z dzieckiem. Zdjęcia wyszły cudowne i takie naturalne.

Opinie. Sesja rodzinna Warszawa — Fotograf pedagog — Kinga Dietrich

Kasia

@offto_spain

Czysta przyjemność! Luz, miła atmosfera, a co najważniejsze - fajne efekty sesji wizerunkowej. Dziękuję!

Opinie. Sesja rodzinna Warszawa — Fotograf pedagog — Kinga Dietrich

Justyna

Zarówno przed sesją jak i w trakcie mogłam liczyć na pełne wsparcie i doradztwo. Sama sesja była w bardzo fajnym, swobodnym klimacie. Otrzymałam piękne zdjęcia, dokładnie takie jakie sobie wymarzyła. Dziękuję i polecam serdecznie ❤️

Opinie. Sesja rodzinna Warszawa — Fotograf pedagog — Kinga Dietrich

Bartek

Bardzo profesjonalna sesja biznesowa i świetny efekt końcowy, który spełnił, a nawet przerósł moje oczekiwania. Mogę z czystym sumieniem polecić!

Opinie. Sesja rodzinna Warszawa — Fotograf pedagog — Kinga Dietrich

Dominika

www.instagram.com/d.swietliczek/

My wybraliśmy się na zimową sesję na śniegu, a jej efekty przerosły nasze oczekiwania ❤️ Dostaliśmy wiele przepięknych, rodzinnych kadrów, które stworzyły całą ścianę wspomnień 😍 Pięknie dziękujemy za cudownie spędzony czas i bardzo polecamy!

Opinie. Sesja rodzinna Warszawa — Fotograf pedagog — Kinga Dietrich

Sandra

Cudowna sesja i świetna atmosfera! Czułam się bardzo swobodnie, a zdjęcia wyszły piękne i naturalne. Pełen profesjonalizm, z całego serca polecam 📸✨

Opinie. Sesja rodzinna Warszawa — Fotograf pedagog — Kinga Dietrich

Aleksandra

Zdjęcia są przepiękne. Polecam z całego serca! Kinga zna się na tym co robi ♥️
Pamiątka na całe życie! Dziękujemy ♥️♥️

Opinie. Sesja rodzinna Warszawa — Fotograf pedagog — Kinga Dietrich

Daria

otulajac

Dziękujemy za wspaniałą sesje zdjeciowa ktora bedzie cudowna pamiątka na lata ale przede wszystkim dziękujemy za atmosferę podczas zdjec, za to jak swobodnie mogliśmy sie czuć, nawet nasza nieśmiała córeczka poczuła sie bardzo bezpiecznie i totalnie naturalnie. Dziękujemy bardzo!